УЧАСТЬ ЛУЦЬКОГО НТУ У ФОРУМІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА УПАКОВКИ «IFFIP-2016»

Участь Луцького НТУ
у форумі харчової промисловості та упаковки «IFFIP-2016»

Інформаційно-аналітичний центр «Упаковка» та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» 12 квітня у Києві провели міжнародний форум харчової промисловості та упаковки «IFFIP-2016».

 

У форумі, окрім представників з Луцького НТУ, брали участь науковці різного рівня, професори, доценти, аспіранти, магістри, студенти із Національного університету харчових технологій, Національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» та ін.

 

Доповідь студента групи МТП-42 Павла Різака «Дослідження якості пакування в трасологічній експертизі коньяків України» (науковий керівник – старший викладач кафедри Любов Крестьянполь) увійшла в десятку найкращих.

 

Студенти кафедри пакування та автоматизації виробничих процесів відвідали міжнародну виставку «ПакЕкспо 2016», «ПродЕкспо», «ПродТехМаш», ознайомились з новітніми технологіями пакування та пакувальним обладнанням. У рамках форуму було проведено круглий стіл з представниками компаній Tetra Pac, DOW Europe GmbH в Україні, ПАО «Укрпластик» та народними депутатами.

 

  

Також було проведено показові майстер-класи та конкурси «Зірка упаковки», «Упаковка майбутнього», «Українська зірка етикетки», в яких студенти кафедри пакування і автоматизації виробничих процесів минулі роки брали участь та займали призові місця зі своїми розробками. На території виставкового центру було представлено сучасне пакувальне обладнання, пакувальні матеріали українських та закордонних виробників.

Любов Крестьянполь,
старший викладач кафедри пакування
та автоматизації виробничих процесів