УНІВЕРСИТЕТСЬКО-ГІМНАЗІЙНИЙ ДИСКУРС ІЗ ВИВЧЕННЯ ОСВІТНІХ ПОТРЕБ

УНІВЕРСИТЕТСЬКО-ГІМНАЗІЙНИЙ ДИСКУРС
ІЗ ВИВЧЕННЯ ОСВІТНІХ ПОТРЕБ

17 травня 2016 року в Луцькій гімназії №21 імені Михайла Кравчука відбувся університетсько-гімназійний дискурс за темою «Реалізація індивідуальних освітніх потреб гімназистів та студентів в умовах соціального партнерства (гімназія – університетська кафедра)».

Оксана Мартинюк, заступник директора, розкрила основні напрямки діяльності гімназії щодо реалізації індивідуальних освітніх потреб учнів старших класів. Завідувач кафедри банківської справи Луцького НТУ Наталія Вавдіюк окреслила напрями підвищення якості освіти, наголошуючи на важливості вибору індивідуальних освітніх траєкторій учнів в умовах профільного навчання. Доцент кафедри банківської справи  Наталія Корецька проаналізувала загальні тенденції ринку праці. Це основні складові формування особистих цінностей, трансформації набутих навичок у конкурентоспроможний товар.

 

Учні підготували власні доповіді-бачення щодо знання перспективних професій в майбутньому, визначальних характеристик та компетенцій, необхідних для успішної реалізації особистості. Старшокласники вміло ставили запитання, обговорюючи з викладачами та вчителями методи отримання  ідеальної роботи. Викладачі ж, в свою чергу сформували перелік запитів щодо включення базових тем у перелік елективних курсів, які викладатимуться як в гімназії,  так і в університеті.

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів