В ЛНТУ провели круглий стіл «Інновації в лісовому господарстві, лісозаготівлі та лісопереробці»

В ЛНТУ провели круглий стіл «Інновації в лісовому господарстві, лісозаготівлі та лісопереробці»

У рамках Днів науки – 2021 кафедрами лісового господарства та галузевого машинобудування Луцького національного технічного університету 20-го травня було проведено міжкафедральний круглий стіл на тему: «Інновації в лісовому господарстві, лісозаготівлі та лісопереробці».

До участі у заході, крім викладачів і здобувачів вищої освіти, були долучені також начальник відділу екологічного нагляду природно заповітного фонду лісів та рослинного світу Державної екологічного інспекції Сергій Шеремета, керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук, заступник декана ФАТЕ з досліджень Людмила Забродоцька. Модератором заходу виступив доцент кафедри галузевого машинобудування Микола Толстушко.

Із доповідями виступили: завідувач кафедри лісового господарства Віктор Волянський («Водоохоронні ліси Волинської області»), завідувач кафедри галузевого машинобудування Віталій Пуць («Комплексне оцінювання рекреаційної привабливості лісових масивів ДП «Ківерцівське ЛГ»), доцент кафедри лісового господарства Олександр Герасимчук («Особливості організації освітнього процесу за ОП «Лісове господарство» та ОП «Обладнання лісового комплексу»), доцент кафедри лісового господарства Наталія Ковальчук («Використання лісових ландшафтів в рекреаціі»), студентка третього курсу спеціальності Ольга Приступа («Перспективи вирощування та переваги використання енергетичної верби в Україні»).

Активну участь в круглому столі також взяли доценти Віктор Мартинюк, Наталія Толстушко, Сергій Шимчук, здобувачі вищої освіти Артем Сай та Неля Бродоса.

Були обговорені актуальні питання лісового господарства, лісозаготівлі та лісопереробки , а також організації освітнього процесу за освітніми програмами «Лісове господарство» та «Обладнання лісового комплексу».

Захід пройшов в конструктивній, доброзичливій, дискусійній атмосфері. На завершення учасники круглого столу відзначили його користь як в науковому, так і в навчально-методичному плані, адже в дискусії народжується істина.

Олександр Герасимчук