В ЛНТУ стартувала масштабна конференція щодо державотворчих процесів в Україні

В ЛНТУ стартувала масштабна конференція щодо державотворчих процесів в Україні

У Луцькому НТУ розпочала свою роботу ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Державотворчі процеси в Україні: реалії сьогодення». Організатором заходу виступає кафедра права ЛНТУ, що на факультеті бізнесу та права.

Захід має лише дворічну історію, утім уже відомий на загальнодержавному рівні, оскільки гуртує науковців-правників з усієї України. У зв’язку з карантинними обмеженнями, конференцію уже вдруге доводиться проводити в онлайн-режимі, однак учасників заходу це лишень стимулює до приємної наступної зустрічі очно.

Відкриваючи конференцію, її учасників привітала завідувач кафедри права ЛНТУ Яна Ленгер. Вона подякувала науковцям та партнерам заходу за те, що знайшли можливість доєднатися до обговорення важливих трансформаційних процесів, які відбуваються у нашій державі сьогодні.

Згодом із вітальним словом звернулася ректор Луцького НТУ Ірина Вахович: «Щиро рада бачити усіх учасників конференції і запрошую відвідати наш університет. Можна було б сперечатися щодо дотичності юридичної освіти у технічному ЗВО, але вона в нас унікальна, тому що у нас прекрасний завідувач кафедри та колектив, унікальні студенти та підхід, який ми використовуємо в освітньому процесі. Зокрема, для кожної спеціальності технічного, економічного чи іншого профілю ми знаходимо юридичний супровід і фактично в цьому наша перевага. Ми готуємо юристів для цих сфер діяльності і показуємо, наскільки важлива юридична підготовка для різних спеціальностей».

Ректор також побажала усім учасникам заходу задоволення від спілкування та обміну думок, налаштування співпраці і цікавого обговорення вдосконалення освітніх програм та запросила на відзначення 55-річчя Луцького НТУ, яке відбудеться 2 липня.

Із вітальною промовою виступила декан факультету бізнесу та права Ірина Камінська, яка побажала науковцям плідного обговорення та вирішення певних теоретичних і практичних питань у галузі права.

«Кафедра права є важливою і невід’ємною складовою факультету бізнесу та права ЛНТУ і виступає полюсом розвитку юридичної науки в Західному регіоні. Теми, підняті на конференції, є надзвичайно актуальними, оскільки суспільство потребує наукової спільноти у пошуку відповідей на питання загальнонаціонального рівня щодо реалізації стратегії реформування, змін у державотворчих процесах. Тому бажаю усім результативної роботи та обміну цікавими думками», - зауважила декан.

По тому висловила вдячність усім партнерам та співорганізаторам конференції доцент кафедри права Алла Земко. Долучився до обговорення та висловив своє бачення державотворчих процесів в Україні директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк. Після чого офіційна частина онлайн-конференції перейшла у формат пленарного засідання, де учасники виступили із доповідями та обговорили особливості основної теми заходу.

 

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції