В ЛНТУ тривають вибори голови Студентської ради

В ЛНТУ тривають вибори голови Студентської ради

У Луцькому національному технічному університеті тривають вибори очільника  студентського самоврядування. Молодь має усі можливості обрати свого представника і з ним впродовж року командно реалізовувати проекти та спільні напрацювання.

Основними претендентами на посаду цьогоріч виступили: студентка факультету митної справи, матеріалів і технологій Даніела Шах та студент факультету архітектури, будівництва та дизайну Віктор Церпіш.

Крім того, сьогодні студенти визначаються із кандидатами на посади голів студрад у гуртожитках. Зокрема, у гуртожитку №1 балотуються: Софія Козицька, Роман Пришиблянський, Дмитро Красьоха та Олександр Лисюк, у гуртожитку №2 – Валентин Денисюк та Марія Павловська.

Напередодні кандидати оприлюднили свої передвиборчі програми. Сьогодні ж агітація за претендентів заборонена, тож у «час тиші», студенти можуть лише віддати свій голос за свого фаворита.

Вибори відбуваються у трьох локаціях: на вул.Львівській, 75 (корпсу «Б», п’ятачок); вул. Потебні, 56 та на вул. Софії Ковалевської, 29 і триватимуть до 14:00.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ