В ЛНТУ з’явилася лабораторія правосуддя

В ЛНТУ з’явилася лабораторія правосуддя

У Луцькому національному технічному університеті відбулося урочисте відкриття лабораторії правосуддя. Це копія справжньої судової зали, де студенти-юристи зможуть випробувати себе у ролі суддів, прокурорів та захисників.

Лабораторія правосуддя відкрита на базі кафедри права та розташована у навчальному корпусі на вул..Софії Ковалевської, де й міститься факультет бізнесу та права.

Урочисто перерізали червону стрічку, як знак початку роботи нової локації, голова Господарського суду Волинської області Микола Шум та ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

«Спільними зусиллями ми створили цю лабораторію. Завжди, коли заходиш у таке офіційне приміщення, хочеться себе відповідно почувати. Хочу вам, студенти, побажати, щоб саме тут у вас було більше завзяття до роботи і навчання, бо це приміщення зобов’язує до того, щоб частіше відкривати і читати Кодекс. Бажаю успіхів і натхнення вам, викладачі, у ваші нелегкій праці. Ми йдемо до спільної мети: зробити студентів кваліфікованими юристами у будь-якій галузі діяльності, а тому головне - мати ціль і мрію та обов’язково її досягати», - наголосив Микола Шум.

Крім того, очільник суду подарував свої атрибути суддівської кар’єри, які уже мають власну 30-річну історію, а це мантія та суддівський молоточок. Колектив кафедри права, натомість, подякував багаторічному і надійному партнеру за дружні відносини і реалізацію спільних ідей, як от відкриття даної зали.

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович також побажала успіхів у навчанні та реалізації майбутнім юристам. Вона зазначила, що університет спільно із партнерами докладає усіх зусиль, аби надати максимум можливостей для становлення молодого покоління, тож і вони повинні використовувати якомога більше шансів для себе.

«Коли чогось прагнеш і щось отримуєш - головними стають емоції. Ті емоції, які сьогодні ми переживаємо, відкриваючи лабораторію, дуже дорого коштують. Я бажаю студентам, щоб ви себе реалізували. Університет і кафедра все робить для того, щоб ви були наповнені змістом. Дуже хочеться, щоб кожен з вас повірив у себе. Я також рада вітати кафедру, адже ви дуже активні і це свідчить про те, що ви є згуртованим колективом і не розділяєтеся на викладачів і студентів, а є відкритими один до одного», - наголосила ректор.

Зі словами подяки та щирих побажань майбутнім юристам виступили викладачі та ідейні натхненники створення лабораторії: завідувач кафедри права Яна Ленгер, доцент кафедри Алла Земко та доцент і директор юридичної клініки ЛНТУ «Veritas» Олександра Філюк. А декан ФБП Ірина Камінська побажала виклаачам невпинного натхнення у роботі, студентам цікавого і комфортного навчання у ЗВО та для усіх: укріплення принципів вірного служіння ідеалам добра та справедливості.

На знак вдячності за підтримку і допомогу у реалізації актуальних напрацювань, студенти вручили власні почесні подяки для ректора Ірини Вахович та почесного гостя Миколи Шума.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1989228647897842