Вагомі досягнення студентки-фінансистки

Вагомі досягнення студентки-фінансистки

 

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 23.12.2013 року №1820 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році» базовим з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» було призначено Тернопільський національний економічний університет. 

ІІ етап олімпіади відбувся 3 квітня 2014 р. і приємно, що його учасницею стала студентка факультету обліку та фінансів Луцького НТУ Ковальчук Оксана Олександрівна (група ФК-41).

Студентам до виконання були запропоновані письмові завдання, які включали теоретичні питання, тести та практичні задачі розрахункового характеру відповідно до програм нормативних навчальних дисциплін: «Фінанси», «Бюджетна система», «Податкова система», «Фінанси підприємств», «Фінансовий ринок», «Страхування», «Гроші та кредит», «Банківська система».

Переможці ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» визначалися за сумарною кількістю набраних балів за усіма видами завдань і однією з них стала Ковальчук О. О., посівши ІІ місце.

Колектив факультету обліку та фінансів Луцького НТУ щиро вітає Ковальчук Оксану Олександрівну та пишається їх вагомими досягненнями!

 

Підготувала: заст. декана факультет у обліку та фінансів з виховної роботи та зв’язків з громадкістю Корецька Н. І.