ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»

ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ
СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»

20 травня 2016 року в Луцькому національному технічному університеті відбулося хвилююче і величне свято – Вечір зустрічі з випускниками спеціальності «Облік і аудит» 2001, 2006 та 2011 років. Традиційно навчальний заклад гостинно відчинив свої двері, запрошуючи випускників у рідні стіни, які навіки залишаються у пам’яті, адже тут промайнули найкращі роки життя – роки безтурботного юнацтва.

Під час зустрічі для випускників пролунали теплі вітальні слова з уст проректора з науково-педагогічної роботи Валентина Талаха, декана факультету обліку та фінансів Алли Московчук, завідувача кафедри обліку і аудиту Ірини Садовської.

 

Випускники висловили подяку викладачам кафедри за отримані знання і досвід, за ту впевненість і віру в себе, яку вони несуть в житті.

Для випускників роки після закінчення університету пролетіли непомітно, по-різному склалося життя кожного із них, але в рідних стінах вони відчули атмосферу юності, міцної дружби, підтримки, теплоти, які завжди панують в альма-матер.

 

  

Сюрпризом для гостей свята стала мандрівка в яскравий, неповторний та безтурботний світ юності, яку підготували студенти-обліковці.

 

Вечір, що відбувся – чудова нагода для викладачів кафедри обліку зустрітися зі своїми улюбленими студентами-випускниками, для випускників – на деякий час повернутися в минуле і пригадати моменти зі свого студентського життя, а для теперішніх студентів, які теж завітали на свято, – познайомитися та поспілкуватися зі своїми старшими колегами й вивідати професійні секрети.

Шановні випускники! Зичимо вам успіхів, невичерпного життєвого оптимізму та здійснення всіх задумів. І пам’ятайте – ви завжди бажані гості на рідній кафедрі обліку і аудиту Луцького НТУ. До нових зустрічей!

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту