А ви знаєте все про бурштин? Тематична зустріч в ЛНТУ

А ви знаєте все про бурштин? Тематична зустріч в ЛНТУ

Тепер, завдячуючи головному судовому експерту сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Волинського НДЕКЦ МВС України Ганні Калугіній, студенти ЛНТУ точно знають, які експрес-методи можна використати для виявлення імітації бурштину.

14 вересня у стінах ЛНТУ для здобувачів освітніх програм «Матеріалознавство», «Митна справа і торгівля» і «Товарознавство та торговельне підприємництво» Ганна Калугіна провела відкриту лекцію на тему: «Діагностика та оцінка бурштину».

Лекторка розповіла студентам про бурштин, його особливості та види, місця в Україні, де він може знаходитися, оціночну вартість каменю та фізико-механічні властивості.

За словами доцента кафедри матеріалознавства Наталії Імбірович, у науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі працюють затребувані спеціалісти, випускники тих спеціальностей, які стосуються матеріалознавства, товарознавства та митної справи. Товарознавець повинен вміти оцінити камінь, його якість; матеріалознавець має вміти виявити імітації та підробки і володіти знаннями про чинники якості бурштину. Усе це, зазначає науковця, дуже важливо для подальшого успішного працевлаштування студентів.


Саме тому, зустріч із практикуючими фахівцями дає змогу студентам факультету митної справи, матеріалів та технологій отримати практичні навички і необхідні знання та ознайомити з майбутньою професією і її особливостями.


Доцент Наталія Імбірович,

відділ іміджу та промоції