ВІДБІРКОВИЙ ТУР ДЕБАТІВ ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Відбірковий тур дебатів зі сталого розвитку
у Луцькому НТУ

27 квітня 2016 року в Луцькому НТУ провели відбірний тур дебатів за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У відбіркових дебатах взяли участь три команди – «Сірники», «Дві гривні» та «ВВС». Студенти впевнено і обґрунтовано відстоювали свою думку. Перемогла команда «Сірники» до складу якої входили Олексій Табачук, Демян Петрик та Вікторія Прокоп.

Приємно, що всі учасники окрім позитивних вражень отримали футболки з логотипом Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

 

Дякуємо як учасникам, так і членам жюрі Олені Ковальчук та Юрію Фесіні.

 

Враження члена жюрі Ю. Фесіни: «Дебати, як інструмент доведення своєї позиції з того чи іншого питання, досить важливі для світоглядного розвитку студентів. Особливо це стосується питання формування навиків відстоювання та доведення своєї точки зору, вміння правильно формулювати запитання опонентові, слухати опонента та аргументовано доводити йому своє бачення проблеми. В дебатах важливо все – від особистого світоглядного розвитку до оперативного реагування на упущення та прорахунки протилежної сторони. Дебати – це те, що практично відсутнє в повсякденному навчальному процесі, але конче необхідне для формування компетентної особистості. Особливо корисно те, що тематично дебати охопили важливу нині проблематику – забезпечення основ формування сталого розвитку, активізацію ініціативи громад, як інститутів забезпечення місцевого розвою. Учасники дискутували й на тему волонтерства, й необхідності активного «вливання» молоді в соціально-економічне життя соціуму тощо. Висловлюємо сподівання, що «перша дебатна ластівка» на факультеті стане справжною «лелекою», що принесе в наше суспільство нових молодих лідерів, а дебатний клуб стане візитівкою факультету бізнесу».

Деканат факультету бізнесу