Відкриті до світу: в ЛНТУ навчаються студенти із десяти іноземних держав

Відкриті до світу: в ЛНТУ навчаються студенти із десяти іноземних держав

Важливим напрямком діяльності ЛНТУ є залучення до навчання іноземних студентів. Так, відділ міжнародних зв’язків університету усіляко сприяє залученню студентів із різних країн світу, охочих здобути вищу освіту саме в Україні.

Про те, скільки таких здобувачів навчаються в ЛНТУ та які спеціальності обирають, розповіла фахівець відділу з міжнародних зв'язків, відповідальна за роботу з іноземними студентами Ольга Гнатюк під час засідання вченої ради.

За її словами, сьогодні в ЛНТУ здобувають освіту студенти з 10 країн світу, а це: Нігерія, Лівія, Алжир, Ангола, Конго, Зімбабве, Азербайджан, Пакистан, Гана та Туреччина. Загалом таких студентів у нас налічується понад три десятки. Лише впродовж останньої вступної кампанії, до лав ЛНТУ було зараховано 20 іноземних громадян. Крім того, студенти-іноземці активно долучаються до курсів мовної підготовки, куди цього року було зараховано 6 осіб.

Найпопулярнішими спеціальностями для іноземних студентів бакалаврів цього року стали: комп’ютерна інженерія, готельно-ресторанна справа, агроінженерія; для магістрів: інженерія програмного забезпечення, облік і оподаткування, маркетинг, комп’ютерна інженерія, будівництво та цивільна інженерія, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Щодо факультетів, то найчастіше іноземні студенти обирають для навчання факультет комп’ютерних та інформаційних технологій, факультет бізнесу і права, факультет архітектури, будівництва та дизайну, факультет аграрних технологій та екології, а також факультет митної справи, матеріалів та технологій.

Із роками число іноземних громадян, бажаючих навчатися в ЛНТУ, зростає. Цьому сприяє особистісний підхід університету до кожного здобувача, а також залучення до студентського самоврядування. Крім того, вагому роль відіграє запровадження навчання на окремих освітніх програмах англійською мовою, над чим нині активно працюють науковці університету.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ