«Відвідай ЛНТУ»: школярі Люблинецької громади перейняли челендж

«Відвідай ЛНТУ»: школярі Люблинецької громади перейняли челендж

Викладачі та студенти Луцького НТУ завжди відкриті до нових знайомств і радо зустрічають в університетських стінах активну й цілеспрямовану молодь. Аби детальніше розповісти про можливості навчання, відкрити світ науки, технологій і захоплень, в ЛНТУ запровадили челендж «Відвідай ЛНТУ», до якого активно долучаються школярі громад Волині.

Успішний старт челенджу дали старшокласники Підгайцівської територіальної громади, згодом відвідали технічний ЗВО юні гості із Боратинської громади, а потому із Зимненської ОТГ, на чолі із очільником громади В’ячеславом Католиком. Ознайомилися із можливостями ЛНТУ, старшокласники із Затурцівської ОТГ, а сьогодні надихнулися студентським життям учні школи із Люблинецької громади.

Попри спекотний літній день, школярі на чолі із класним керівником та очільницею громади Наталією Сіховською, подолали шлях із Ковельського району, аби на власні очі побачити, як живуть у політесі і дізнатися більше про спеціальності та факультети ЗВО.

Зустріла молодь у стінах ЛНТУ профорієнтаційна команда. Такі, відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура  розповіла учням про деталі вступу до Луцького НТУ, необхідні сертифікати ЗНО, перелік факультетів та освітніх програм.

Заступник декана факультету бізнесу і права Павло Кравчук привернув увагу школярів презентацією унікальної колекції монет та грошових купюр, коротко розповівши про історію їх введення.

Про незабутні роки студентства, розваги, фестивалі та можливість навчатися за кордоном розповіла юним гостям голова Студентської ради Даніела Шах. А у світ технологій, автомобілів та інженерії запросив школярів заступник відповідального секретаря приймальної комісії Віталій Грабовець. Зокрема, старшокласники відвідали спеціалізовану лабораторію, де студенти працюють над створенням та ремонтом автомобілів із гібридними установками, тестують власноруч зібраний Баггі та квадроцикли тощо.

Насамкінець, гостей ЛНТУ почастували смаколиками із університетської їдальні, а викладачі поділилися цінними порадами, напутніми словами на успішний вибір справи свого життя та побажали успіхів у самореалізації.

Ми з радістю чекаємо нових гостей у наших стінах і закликаємо долучатися до челеджу та відкривати для себе світ нових можливостей разом з ЛНТУ.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1901328200021221