«Відвідай ЛНТУ»: школярі Затурцівської громади перейняли челендж

«Відвідай ЛНТУ»: школярі Затурцівської громади перейняли челендж

Луцький НТУ завжди відкритий до знайомства і радо запрошує талановиту і перспективну молодь до своїх лав. Саме тому в університеті був започаткований челендж «Відвідай ЛНТУ», до якого уже долучилися школярі із кількох громад Волині.

Успішний старт челенджу дали старшокласники Підгайцівської територіальної громади, згодом відвідали технічний ЗВО юні гості із Боратинської громади, а потому із Зимненської ОТГ, на чолі із очільником громади В’ячеславом Католиком. Сьогодні ознайомилися із можливостями ЛНТУ, технічними розробками та дізналися про особливості навчання у ЗВО старшокласники із Затурцівської ОТГ.

Зустріч зі школярами розпочалася із самого серця Луцька – центрального універмагу міста, де саме триває промовиставка «LNTU education: технології майбутнього». Цієї суботи свої напрацювання та унікальні розробки представляв факультет комп’ютерних та інформаційних технологій, на чолі із деканом Інною Кондіус, а тому молодь мала усі можливості познайомитися зі специфікою робототехніки, штучного інтелекту та власними руками спробувати покерувати сучасними комп’ютерними технологіями.

Згодом, школярі побували у головному корпусі ЛНТУ, що на вулиці Львівській, 75, де для них влаштували справжню екскурсію університетом. Молодь побувала у сучасних лабораторіях, познайомилася зі студентами та викладачами ЗВО, оглянула технічну базу закладу.

Профорієнтаційна команда Луцького НТУ, зокрема відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура, заступник відповідального секретаря Віталій Грабовець, заступники декана ФБП Ірина Лорві та Павло Кравчук розповіли старшокласникам про переваги навчання в ЛНТУ, умови вступу та можливості, які університет відкриває для молодого покоління. Крім того, школярі мали нагоду познайомитися із ректором ЛНТУ Іриною Вахович, яка дала напутні поради майбутнім абітурієнтам.

Ми з радістю чекаємо нових гостей у наших стінах і закликаємо долучатися до челеджу та відкривати для себе світ нових можливостей разом з ЛНТУ.

Відділ іміджу та промоції