«Відвідай ЛНТУ!»: старшокласники Підгайцівської ТГ започаткували челендж

«Відвідай ЛНТУ!»: старшокласники Підгайцівської ТГ започаткували челендж

Луцький НТУ завжди радий вітати у своїх стінах гостей та з нетерпінням чекає на них. Так, 15 квітня у нас побували старшокласники шкіл Підгайцівської територіальної громади, чим започаткували новий челендж «Відвідай ЛНТУ!».

Для юних гостей було проведено презентацію університету та проведено ознайомчу екскурсію цікавими куточками ЗВО. В ході екскурсії школярам продемонстрували наукові лабораторії ЛНТУ, студентський бізнес-інкубатор, спорткомплекс та аудиторії, у яких навчаються наші студенти. Крім того, майбутнім абітурієнтам випала завітати нагода поспілкуватися із Даніелою Шах, головою студентської ради ЛНТУ та іншими її представниками і послухати про романтику та переваги студентського життя в нашому університеті. 

Наприкінці екскурсії на школярів чекав приємний сюрприз від ректора: їх почастували смаколиками із їдальні Луцького НТУ.

Дякуємо організаторам заходу за цікаву та корисну ініціативу, а саме заступнику декана факультету комп'ютерних та інформаційних технологій ЮліЇ Повстяній, заступнику декана факультету бізнесу та права Ірині Лорві та заступнику відповідального секретаря приймальної комісії Віталію Грабовцю.
Започаткований челендж допомагає молоді налаштувати комунікацію, знайти користі й цікаві знайомства, дізнатися більше про студентське життя та навчання в університеті, а також пізнати ще масу цікавого у світі науки. Тож, з радістю чекаємо на наступних гостей та зарошуємо відвідати наш ЛНТУ!

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Фото Михайло Огроднічий: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...