«Відвідай ЛНТУ!»: старшокласники Зимненської ОТГ взяли участь у челенджі

«Відвідай ЛНТУ!»: старшокласники Зимненської ОТГ взяли участь у челенджі

Луцький національний технічний університет завжди радий зустрічати у своїх стінах активну, талановиту і перспективну молодь. Ми відкриті до спілкування, готові дати цінні поради щодо обрання професійного напрямку і допомогти зробити перший крок на шляху самореалізації.

Саме тому в ЛНТУ був започаткований челендж, який успішно відкрили старшокласники Підгайцівської територіальної громади та продовжили одинадцятикласники Боратинської громади.

Сьогодні ж в ЛНТУ зустрічали юних гостей з Зимненської ОТГ на чолі із вчителями та очільником громади В’ячеславом Католиком.

Зустріч розпочалася не у традиційний спосіб, адже першою локацією для гостей міста став Центральний універмаг Луцька. Саме там нині представлені інноваційні та унікальні розробки науковців і студентів ЛНТУ, в рамках промовиставки «LNTU education: технології майбутнього». 

Щодня представники ЛНТУ зустрічають гостей виставки та демонструють досягнення університету й проводять різноманітні конкурси, тренінги, майстер-класи, знайомлять із особливостями та перевагами навчання у нашому ЗВО. Таку ж можливість отримали й школярі Зимненської ОТГ, для яких провели тематичну екскурсію територією ЛНТУ у ЦУМі.

Згодом молодь познайомилася із представниками Студради нашого університету та оглянула їхню зону навчання і відпочинку, почули відгуки про студентське життя і освіту в ЛНТУ та зробили спільне фото на згадку про знайомство.

Про особливості вступу до Луцького НТУ розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура, а проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук розповіла про свій шлях становлення у Луцькому НТУ та ознайомила із усіма перевагами ЗВО. Вона  акцентувала увагу на технічній базі університету, наявності спеціалізованих лабораторій та обладнання, розважальних і наукових заходах, які повсякчас проводяться у ЗВО, можливості проходження практики та навчання за кордоном. Відвідали школярі й спорткомплекс Луцького НТУ, де оглянули басейн, тренажери, спортивні зали та метальний сектор.

Супроводжували та знайомили школярів з студентським життям організатори заходу: заступник декана факультету бізнесу та права з молодіжної політики та профорієнтації Ірина Лорві, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Віталій Грабовець, заступник декана ФБП Павло Кравчук, старший викладач кафедри фізичної культури, спорту та хдоров’я Анатолій Хомич. Вони побажали молоді успіхів у навчанні та постійного самовдосконалення, а також обрати гідний заклад вищої освіти для продовження професійного шляху і побудови успішної кар’єри в майбутньому.

Долучилася до знайомства зі школярами ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона висловила вдячність молодому поколінню за небайдужість та активний пошук себе у житті, ознайомлення з світом можливостей та прагнення успішно реалізувати свій потенціал. Ректор висловила сподівання на наступну зустріч із молоддю у стінах ЛНТУ, коли вони будуть уже в якості абітурієнтів.

Натомість, голова Зимненської ОТГ В’ячеслав Католик подарував очільниці ЛНТУ ікону із Зимненського монастиря на знак взаємодії у спільній справі – навчанні молоді, аби вони залишалися в Україні,  ставали повноцінними членами суспільства, набували не лише практичних навичок у професії, але й відповідальності, громадянської позиції та патріотизму.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1878086535678721