Відзначення Всесвітнього дня охорони праці у Луцькому НТУ

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці у 2014 році Всесвітній день охорони праці проходить під девізом Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві.

В рамках заходів відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні на базі кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Луцького національного технічного університету 25 квітня 2014 року проведено круглий стіл на тему: Організаційні засади державного ринкового нагляду з позицій охорони праці. В ході засідання заслухано доповіді науково-педагогічних працівників та студентів з актуальних питань управління безпекою продукції та державного ринкового нагляду, економічних важелів державного ринкового нагляду, практики організації ринкового нагляду, проблемних питань вдосконалення законодавчої бази в цій сфері тощо. Відбулися дискусії з обговорюваних питань.

29 квітня студенти напряму підготовки Охорона праці брали участь в урочистостях відзначення Дня охорони праці у Волинській області, що проходили в навчально-методичному центрі Федерації профспілок Волині. З користю для себе студенти сприйняли інформацію про роботу і досягнення у галузі промислової безпеки та охорони праці на підприємствах області, з якою виступили керівники Територіального управління Держгірпромнагляду у Волинській області, Об’єднання роботодавців Волині, Федерації профспілок Волині, інших підприємств та організацій. Учасники урочистого засідання проінформовані про підготовку Луцьким НТУ фахівців за напрямом Охорона праці.

 

Доцент кафедри охорони праці

та безпеки життєдіяльності  Ліщук М.Є.