Викладачі та студенти Луцького НТУ зустрілися з представниками ВОУЛМГ

Викладачі та студенти Луцького НТУ зустрілися з представниками ВОУЛМГ

4 березня 2021 року на кафедрі лісового господарства Луцького НТУ відбулася робоча зустріч завідувача кафедри Віктора Волянського, викладачів Олександра Герасимчука, Юрія Шимчука, Ковальчук Наталії з головним спеціалістом відділу використання лісових ресурсів Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександром Боровицьким та працівником пресслужби Сергієм Цюрицем.

Обговорено напрямки покращення підготовки фахівців за освітньою програмою «Лісове господарство», зокрема, шляхом посилення практичної складової в рамках співпраці з ВОУЛМГ. Визначено план заходів на весняний період та на перспективу.

Для студентів груп ЛГс-11, ЛГ-21, ЛГ-41 Олександр Боровицький прочитав лекцію на тему «Шлях до нульового травматизму». Студентам було роз’яснено заходи з управління критичними ризиками, покращення санітарно-побутових умов праці, організації та проведення атестації робочих місць, здійснення соціальних заходів, спрямованих на добробут працівників державних лісогосподарських підприємств Волинської області.

Кафедра лісового господарства