ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ З ПЕРЕМОГОЮ!

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ
З ПЕРЕМОГОЮ!

8 квітня 2016 року в стінах Харківської державної академії дизайну і мистецтв відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі мистецтвознавства.

Відкриття та урочиста частина розпочалася у конференц-залі вітанням ректора ХДАДМ – доктора мистецтвознавства, професора, члена кореспондента Національної академії мистецтв України, Заслуженого діяча мистецтв Віктора Даниленка. Привітальне слово звучало і від проректора з науково-дослідної роботи ХДАДМ, доктора мистецтвознавства, професора Олени Оленіної. Також відбулось представлення членів галузевої конкурсної комісії секції «Дизайн».

 

 

Учасники представляли свої роботи у 3 секціях, а саме: «Образотворче мистецтво», «Дизайн», «Мистецтвознавство в контексті міждисциплінарних досліджень». Для захисту наукової робити було виділено на кожного учасника 7 хвилин і ще додаткових 7 хвилин для запитань та відповідей. 

I місце здобула студентка 5 курсу Луцького національного технічного університету, факультету будівництва і дизайну, – Ольга Жук із науковою роботою «Візуалізація часу: теоретичні та художньо-проектні аспекти» (керівник – Наталія Скляренко, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну) та ІІ місце – Тетяна Дацюк, теж студентка 5 курсу Луцького національного технічного університету з науковою роботою «Pop-up як метод проектування у проектно-художній культурі доби постмодернізму» (керівник – Наталія Скляренко, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну).

 

 

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо натхнення для нових успіхів!

Наталія Скляренко,
доцент кафедри дизайну