Вивчити китайську – реально! У Луцькому НТУ стартують мовні курси

Вивчити китайську – реально! У Луцькому НТУ стартують мовні курси

У бізнес-інкубаторі Луцького національного технічного університету відбулася презентація навчальних курсів із вивчення китайської мови. Така ініціатива запроваджена Луцьким НТУ як оперативне реагування на виклики сучасності, а також з метою налагодження співпраці із ЗВО Китаю та створення умов для різних видів мобільності. За словами проректора з НПР Надії Ковальчук, сьогодні заклади вищої освіти повинні враховувати потреби ринку, а розуміючи, що китайська мова – одна із найбільш поширених мов на планеті, Луцький НТУ знайшов можливості її вивчення та надав їх своїм здобувачам і науково-педагогічному складу. «Міністерство оборони США внесло китайську мову до списку найбільш стратегічно значущих мов - поряд з арабською, корейською й іншими мовами, знання яких є однією зі складових системи безпеки Сполучених Штатів. Більше того, китайська мова внесена і до іншого "стратегічного" списку: очікується, що в найближчі 30 років китайська мова стане однією з найпоширеніших мов у сфері бізнесу», - наголосила Надія Ковальчук.

Зазначимо, що курси будуть проводитися на базі бізнес-інноваційного центу «Volyn Business Hub» і даватимуть можливість студентам та викладачам Луцького НТУ здійснювати стажування, проходити практику, а також ознайомчі поїздки до країни стародавньої цивілізації Китаю.

Так, за авторською методологією із поєднанням різних мовних шкіл навчатиме бажаючих Анна Добровольська. Як зазначає сама викладачка, ефективніше вивчати нову мову невеликими групами, тому набиратиме від 4-ьох до 8-ми людей. Наразі зацікавлених уже чимало бажаючих, а отже уже невдовзі у Луцькому НТУ розпочнуться навчальні заняття.

Ви також бажаєте вивчати китайську?

Звертайтеся у Volyn Business Hub за телефоном +380501085442.