Візит студентів спеціальності «Соціальне забезпечення» до Боратинської ОТГ

Візит  студентів спеціальності «Соціальне забезпечення» до Боратинської ОТГ

 

З метою налагодження співпраці та ознайомлення студентів спеціальності «Соціальне забезпечення» з кращими практиками розвитку соціальної сфери та надання адміністративних послуг соціального характеру, 25 вересня 2020 р. відбулась поїздка студентів третього курсу і викладачів кафедри соціального забезпечення та гуманітарних наук до однієї з найуспішніших громад України – Боратинської ОТГ Луцького району.

 

В актовій залі сільської ради відбулась зустріч та розмова із сільським головою Сергієм Олександровичем Яручиком.

 

Професор кафедри соціального забезпечення та гуманітарних наук Валентин Малиновський розповів про історію створення Боратинської громади, яка одна із перших відчула на собі результати та можливості розвитку в умовах децентралізації. Валентин Ярославович відзначив високий професіоналізм та самовідданість у роботі багаторічного сільського голови Сергія Олександровича Яручика.

 

Своєю чергою, Сергій Олександрович розпочав свій виступ словами: «Все для громади, все для людей!», яким керується у роботі. Сільський голова розповів про структуру Боратинської ОТГ, особливості роботи з людьми, розвиток соціальної сфери, а також про перспективу реалізації стратегічних планів громади. Очільник Боратинської громади наголосив, що допомагає втілювати найсміливіші проєкти мешканців громади та завжди підтримує активну молодь та її ініціативи.  

 

Сергій Яручик підтримав пропозицію завідувача кафедри Оксани Жук про можливість проходження студентами спеціальності «Соціальне забезпечення» майбутньої практики.

 

Під час візиту студенти ознайомились із організацією роботи та спектром послуг ЦНАПу та його обладнаним за сучасними вимогами приміщенням, відвідали Боратинську амбулаторію, біліотеку і, звичайно  ж – спортивний комплекс, який разом з адмінспорудою Боратинської сільської ради, до слова, визнаний кращим у Східній Європі.

 

Студенти побачили, якою має бути сучасна територіальна громада, особливо у сфері надання якісних адміністративних послуг та комфортного проживання її мешканців.

 

Дякуємо сільському голові Сергію Яручику, який сміливі ідеї втілює в реальність! Дякуємо за гостинність та доброзичливість! Вражені професіоналізмом та високим рівнем соціальної згуртованості та відповідальності!

 

Пишаємось Вами, навчаємось у Вас та сподіваємось на майбутню співпрацю!

Оксана Жук, Ярослава Мартинюк,  Валентин Малиновський, Оксана Майборода