Волонтери Луцького НТУ завітали зі святковим концертом до геріатричного пансіонату

Волонтери Луцького НТУ завітали зі святковим концертом до геріатричного пансіонату

24 квітня з нагоди Великодніх свят волонтери відділу культури і мистецтв Луцького НТУ вирушили зі святковим концертом до Луцького геріатричного пансіонату.

 

Свято розпочалося з привітальних слів ведучих Антона Безносикова та Юлії Кучій. Благодатний настрій гостям подарував ансамбль народної пісні «Намисто».

Наймолодша учасниця Оленка Цизь порадувала присутніх віршем Тараса Шевченка «І золотої, й дорогої…», який усім дуже сподобався. Також на слова Кобзаря заспівала пісню «Вітер буйний» Лариса Шнайдюк та звернулася в молитві до Богородиці.

Концерт продовжив гурт справжніх козаків на чолі з Романом Ковальчуком, які виконали бойовий гопак. Танок настільки сподобався присутнім, що бабусі вигукували: «Ото наша молодь, ото молодці!».

 

Вдумливо слухали поезію «Минають дні, минають ночі» у виконанні Антона Безносикова. Володимир Ткаченко розвеселив присутніх дотепними гуморесками, різними смішними історіями. Зворушливо заспівала Софіка Зінчук пісню «Чом ти не прийшов?».

Дуже приємно бачити на святковому концерті талановитих дітей наших працівників. Приклад цьому – брати Дмитро і Назарій Коренги, які розчулили мешканців пансіонату піснею «Алілуйя». До речі, вони самі грають на скрипці та гітарі.

Святково-пасхальний концерт завершила Лариса Поліщук з прекрасною вокальною композицією «Мій край». Опісля мешканцям геріатричного пансіонату роздали солодощі та домашню консервацію, яку зібрали під час благодійної акції «Привітаємо стареньких», що проходила у Луцькому НТУ.

 

       

 

    

Лідія Мирончук