ВРАЖЕННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТ УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ СТУДЕНТКИ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ

Враження та результат участі
у Всеукраїнській олімпіаді студентки
факультету бізнесу

Мені було приємно відстоювати честь Луцького національного технічного університету в другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності (напряму підготовки) «Економіка підприємства», що відбулась 19-21 квітня 2016 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

 

Відзначу: мене вразила організація заходу, все пройшло на дуже високому рівні. Хоча й було багато часників олімпіади, проте всі робочі моменти йшли злагоджено, а під час олімпіади панувала доброзичлива і невимушена атмосфера. Як учасники, так і організатори олімпіади були дуже щирими і привітними.

Олімпіадні завдання охоплювали два блоки: перший – теоретичні тести, другий – задачі. Учасники олімпіади були забезпечені всім необхідним для результативного написання завдань.

Після написання завдань я ще мала можливість познайомитись із Полтавою. Я вперше побувала в цьому місті, і воно справило на мене дуже позитивне враження. Полтава – це ніби один великий парк, оскільки в місті дуже багато зелених насаджень. Я не змогла побачити навіть соту частину всієї краси міста, тому сподіваюсь що цей мій візит був далеко не останнім.

Висловлюю щиру подяку всьому колективу кафедри економіки та  підприємництва, завідувачу кафедри – професору Любові Ковальській, а також моєму науковому керівнику – Ірині Пушкарчук за надані знання, підготовку та підтримку, що дозволило мені  вибороти ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді.

Ольга Жуковська,
студентка групи ЕПм-51