Як ректора Луцького НТУ вітали з Днем народження

Як ректора Луцького НТУ вітали з Днем народження

Сьогодні, 8 квітня, відзначає День народження ректор Луцького НТУ Ірина Михайлівна Вахович. Велика честь для колективу ЗВО вітати прекрасну очільницю університету із особистим святом.

Так, від самого ранку, у закладі панує урочиста атмосфера та чутно слова найщиріших побажань. Передусім, привітали ректора проректори з науково-педагогічної роботи та керівники коледжів.

Теплі слова вітання прозвучали від депутатів Верховної ради Вячеслава Рубльова та Ірини Констанкевич, голови Волинської обласної ради Григорія Недопада, а також інших представників обласної й місцевої влади.


Крім того, привітали очільницю ЗВО директор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко, ректор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук та директор Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський. Згодом, долучився до привітань ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьось.

До вітальних слів долучилися представники науково-педагогічного колективу Луцького НТУ, зокрема декани, їхні заступники та завідувачі кафедр, а також керівники відділів та підрозділів університету.

Сподіваємося, що кожне слово побажань від шанованих гостей та колективу Луцького НТУ успішно втіляться у життя та стануть натхненням для ректора на нові звершення і досягнення!

Відділ іміджу та промоції