«Як стати програмістом», - у Луцькому НТУ відбувся ІТ-тренінг

«Як стати програмістом», - у Луцькому НТУ відбувся ІТ-тренінг

У Луцькому національному технічному університеті фахівці компанії InternetDevels прочитали студентам лекцію на тему: «Як стати програмістом: що потрібно знати і вміти».

Захід відбувся на факультеті комп'ютерних наук та інформаційних технологій Луцького НТУ, у рамках співпраці університету із асоціацією «Луцький ІТ-кластер».

Варто зазначити, що нещодавно ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук підписав меморандум про співпрацю із засновником асоціації «Луцький ІТ-кластер» Віктором Левандовським та її директором Мирославом Ватащуком.

Суть підписаного меморандуму полягає у двосторонній взаємодії між університетом і кластером та проведенні низки спільних заходів.

Розпочали ІТ-шники серію лекцій із того, як стати програмістом. Водночас презентували уже сформований план заходів на найближчі місяці. Так, студенти Луцького НТУ зможуть дізнатися більше про створення сайтів, розробку мобільних додатків, Javascript, криптографію та ін..

Отож, 12 березня відбудеться лекція «Розробка веб-сайтів, ПЗ та додатків під ключ»; 19 березня – «Розробка мобільних додатків iOS та Android»; 2 квітня – «Frontend розробка»;  9 квітня -«Javascript-фреймворки: сучасні тенденції»; 16 квітня – «Web Development як особистий бренд. Просування в Instagram»; 23 квітня – «Розробка сайтів на базі Drupal 8: швидко, якісно, не дорого, без СМС та реєстрації»; 30 квітня – «Використання системи контролю версій для розробки ПЗ»; 21 травня – «Криптографія як наука. Де вона використовується і чому без неї не обійтися»; 7 травня – «Бази даних або де можна зберігати структуровані дані (окрім ексельки)»; 14 травня – «Бекенд-розробка на прикладах Laravel».

Початок усіх лекцій о 14:30, відбуватимуться зустрічі в ауд.16 у навчальному корпусі на вул. Потебні.

Додамо, що Луцький ІТ-кластер – це об’єднання компаній, організацій, структур та спеціалістів сфери інформаційних технологій у місті Луцьку та Волинській області, які інтеграційно взаємодіють між собою. За словами Віктора Левандовського, кластер створений з метою проведення подій, що спрямовані на популяризацію ІТ-сфери та ознайомлення бажаючих із особливостями, можливостями та новинками галузі.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ