Як у Луцькому НТУ святкували День психолога

Як у Луцькому НТУ святкували День психолога

У Луцькому НТУ до Всеукраїнського дня психолога, який щороку відзначається 23 квітня, студенти факультету ЦОСТ провели цікавий, розважально-повчальний захід «Будь собою – інші ролі зайняті».

Майбутні психологи, а також студенти групи ПНК-21, які також вивчають цю дисципліну, не лише розповіли, що таке психологія і для чого вона потрібна, а й провели різні конкурси, психологічні завдання та релаксаційні вправи.

Запрошені студенти та викладачі мали змогу перенестися у зелений ліс, де співають пташки, відчути себе справжнім «будівельником» не лише паперових корабликів, а й кораблів гарних стосунків, які не зруйнуються ні від зіткнень з айсбергами конфліктів, ні від шторму невдач.

Психолог Сергій Рубінштейн стверджував, що «психологія – і дуже давня і дуже молода наука; вона заснована на тисячоліттях життєвого досвіду, століттях філософських роздумів, десятиліттях точної експериментальної науки». Це наука, яка потрібна кожній людині.

Незалежно від професії, національності, віку, характеру кожна людина є унікальною, зі своєю душею, зі своїм настроєм, зі своїм «Я». Сьогодні учасники заходу спробували створити своє власне «Я», визначити, чи вони оптимісти, а також  знайти свій шлях до себе, адже тільки так вдасться вибудувати хороші стосунки з іншими людьми та з самим собою.

Саме психологи – компетентні фахівці, які здатні надати мудрі поради, що робити і як мислити, щоб впоратися з вантажем проблем та йти життям весело, цілеспрямовано, незважаючи ні на що, часто допомагають нам у цьому.

                                                                                                              Вікторія Мельник, ст. гр. ПС-11, Лілія Потапюк, доцент кафедри СГТ