Юрклініка ЛНТУ «Veritas» на Фестивалі професій

Юрклініка ЛНТУ «Veritas» на Фестивалі професій

Нещодавно у ТРЦ «ПортCity», в рамках року соціальних ініціатив, відбувся дитячий «Фестиваль професій».

Більше 4 тисяч дітей віком від 3 до 18 років стали головними учасниками заходу. Для них же організували більше 150 профорієнтаційних «станцій», у поєднанні з розвагами та подарунками. Впродовж усього дня діти мали можливість ознайомитися із закладами освіти, можливостями для самореалізації і вдосконалення своїх талантів, познайомитися із однолітками та своїми ймовірними майбутніми вчителями та наставниками.

Презентували Луцький національний технічний університет студенти-правники, які до того ж, є працівниками юридичної клініки ЛНТУ «Veritas», разом зі своїм керівником, доцентом кафедри права Олександрою Філюк. Вони підготували низку ігор та право просвітницьких квестів для юних учасників заходу, а також розповіли про перспективи і переваги, які для них готовий відкрити наш ЗВО.

Загалом, метою проекту є допомогти дітям, студентській та учнівській молоді у професійному самовизначенні; сформувати усвідомлений підхід до вибору чи зміни професії у майбутньому, змінити стереотипне уявлення щодо різних ремесел.

Відділ іміджу та промоції