Закулісся науки: молоді вчені ЛНТУ взяли участь у мотиваційному заході

Закулісся науки: молоді вчені ЛНТУ взяли участь у мотиваційному заході

Представники товариства молодих вчених Луцького НТУ на чолі з головою Миколою Поліщуком взяли участь у круглому столі «Наука – шлях до успіху». Зустріч полягала у тому, щоб успішні науковці поділилися своїм науковим досвідом, лайфхаками та історією своїх життєвих перемог із молодими здобувачами й надихнули їх на плідну дослідницьку працю. Зауважимо, що захід організовано ВНУ ім. Лесі Українки та приурочено Дню науки в Україні.

Як зазначають організатори, головною метою події є сприяння мотивації до наукової діяльності та встановленню міждисциплінарних зв'язків.

Луцький НТУ представила молода науковиця, яка всього лише у 33 роки захистила науковий ступінь доктора технічних наук! Про нелегку жіночу долю в науці у мотиваційній доповіді поділилася д.техн.н., доцент кафедри технологій легкої промисловості Тетяна Головенко. Вона розповіла надзвичайно надихаючу історію свого наукового становлення через призму життєвих труднощів.

Відтак, приємним продовженням зустрічі стала пізнавальна екскурсія підземеллями міста Луцька, організована спеціально для учасників заходу.

Дякуємо організаторам за чудову нагоду поспілкуватися із колегами та відвідати таємничі куточки нашого міста!

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції