«Запобігти, врятувати, допомогти!»

«Запобігти, врятувати, допомогти!»

19 вересня 2014 року відбулася зустріч в межах реалізації  проекту «Молодь прикордоння: разом за безпеку», який співфінансується Європейським Союзом. На відкрите лекційне заняття з дисципліни «Цивільний захист» для студентів п’ятого курсу було запрошено працівників Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Волинській області.

Інформацію про поводженння з вибухонебезпечними предметами та речовинами подав Олег Іванович Тарасюк, майор служби цивільного захисту аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення групи піротехнічних робіт, після чого студентству було представлено відеоролик «Небезпечні знахідки».

Дмитро Юрійович Ляпун, головний фахівець сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю УДСН України у Волинській області продовжив лекцію інформацією про правила  евакуації населення. Він наголосив, що основне завдання та гасло цивільного захисту – «Запобігти, врятувати, допомогти!» Разом із членом Добровільного пожежного товариства України Волинської обласної організації фахівець провів інструктаж з надання першої медичної допомоги потерпілим. Для наочності було використано манекен, і всі охочі студенти отримали нагоду перевірити отримані знання на практиці та випробувати свої сили під час надання першої медичної допомоги.

На завершення заходу гості подарували Луцькому НТУ комплект навчальних плакатів з інформацією про техніку безпеки.

Неля Герасимяк,

заступник декана факультету бізнесу Луцького НТУ