Збірна команда ЛНТУ стала призером XVI Літньої Універсіади України

Збірна команда ЛНТУ стала призером XVI Літньої Універсіади України

Почесне друге місце у своїй категорії здобула збірна команда Луцького НТУ на XVI Літній Універсіаді України.

Змагання відбувалися у різних містах України та охоплювали 17 видів спорту. Зокрема, команда Луцького НТУ здобула перше місце з плавання у місті Кам’янське Дніпропетровської області та стала призером у змаганнях з настільного тенісу в Івано-Франківську й важкої атлетики у Хмельницькому. Призові місця дали змогу у підсумку змагань посісти загальнокомандне 2 місце серед ЗВО, які відносяться до четвертої категорії університетів.

Зазначимо, що загалом на змаганнях було виокремлено 6 категорій, у яких взяли участь 112 закладів вищої освіти. У четвертій категорії ЗВО, до якої увійшов ЛНТУ, було представлено 17 команд.

«Ми представили ті види спорту, у яких наші спортсмени були готові змагатися і показати гідні результати. Завдяки тому, що у нашому університеті приділяється належна увага студентам-спортсменам у навчальному і тренувальному процесах, нам вдалося посісти призові місця. Сподіваємося, що такі перемоги для нас будуть традиційними», - зазначає завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук.


Вітаємо наших спортсменів із значним досягненням і бажаємо натхнення і мотивації до подальших перемог та здобутків!

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ