Здобувачі освіти ЛНТУ провели майстер-клас із приготування суші

Здобувачі освіти ЛНТУ провели майстер-клас із приготування суші

Любите суші та роли, але не вмієте їх готувати? Не проблема! Здобувачі освіти зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» групи ГРС-41 із задоволенням поділяться досвідом. 

В межах вивчення дисципліни «Технологія продукції ресторанної справи» у навчальній лабораторії «Ресторан» Дарина Шевчик продемонструвала навики сушиста. Вона працює в одному із найпрестижніших закладів Луцька Just sushi. Особливу увагу звернуто на складники приготування ролів. Зокрема, у рол EUPHORIA підібрали найсоковитіші креветки темпура, додали м’ясо краба, крем-сир, кранч, авокадо та залили соусом тартар. Рол MOSCHINO містить ніжний крем сир, який доповнює соковиту варену креветку в поєднанні з вугрем, тунцем, лососем та авокадо під соусом манго-чилі.

Гулько Вікторія розповіла про історію виникнення суші, яка бере початок у Південній Азії, та традиції їх приготування. Студенти дізналися про  усі тонкощі приготування цієї популярної страви. Під час майстер-класу продемонстровано техніку скручування ролів. Детально ознайомлено про склад інгредієнтів та правила приготування рису для суші. Були виготовленні роли «Філадельфія з лососем», «Каліфорнія з крабовим міксом» та інші. На закінчення майстер-класу здобувачі освіту влаштували дегустацію приготованих ними  страв.

Проведення таких заходів дає можливість поглиблювати та вдосконалювати  знання з мистецтва кулінарії різних країн світу.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи