ЖАРТІВЛИВИЙ КРЕАТИВ ДО СВЯТА

ЖАРТІВЛИВИЙ КРЕАТИВ ДО СВЯТА

1 квітня в Луцькому НТУ відбулося чимало заходів, присвячених 25-й річниці самостійності нашого навчального закладу.

Зранку співробітники і відвідувачі побачили ноу-хау від відділу культури і мистецтв: під звуки духового оркестру у супроводі клоунів та мімів на майданчику біля корпусу «Б» з’явився «Сміхомобіль-1» – колективне творіння студентів дизайнерів, будівельників, економістів і співробітників відділу.

 

Драйвова музика, веселий клоун, виразні міми дарували гарний настрій присутнім.

 

Крім того, усі бажаючи мали можливість зробити фото разом з персонажами дійства.

 

Ректор Петро Савчук висловив щиру подяку всім, хто взяв участь у створенні Сміхомобіля, а саме студентам гр. Д-31 Тарасу Шевченко, Руслані Реган, Андрію Остапюку; гр. БДН-12 Роману Кулішу, Івану Шульгачу, Івану Лящуку; гр. ОА-21 Віталіні Брудицькій, Надії Івановій; групі ТР-21; працівнику відділу культури і мистецтв Ларисі Шнайдюк, підприємцю Галині Смолич за те, що пригостила учасників, начальнику транспортного відділу Олегу Онишку за надання приміщення та інструментів для творчості.

 

Особлива подяка головному персонажу дійства – студенту гр. АТ-11 Сергію Фелістовичу, який у цей день брав участь не тільки у святковому концерті, а й був неперевершеним у ролі клоуна на спортивному шоу.

Відділ культури і мистецтв Луцького НТУ також висловлює щиру подяку ректору Петру Савчуку за особисту участь у фінансуванні заходу.

Алла Оленіч,
керівник підрозділу організації виховної роботи серед студентів

Фото Руслани Реган