ЗНАЙОМСТВО З ІСТОРІЄЮ ЛУЦЬКОГО НТУ

Знайомство з історією Луцького НТУ

З нагоди 25-річчя створення самостійного вищого навчального закладу – Луцького індустріального інституту) 01.4.2016 року учасники Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції молодих учених і студентів «Інструменти фінансово-кредитного розвитку економіки України та її регіонів» відвідали музей, що входить до складу університету, – музей історії Луцького національного технічного університету.

Як кожна людина має своє родовідне дерево, родовідну та історичну пам’ять, так і Луцький НТУ має свою історію, своє історичне минуле, адже впродовж 47 років він виплекав не одне покоління випускників.

 

Під час екскурсії, яку проводила доцент кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Ірина Сушик, гості ознайомилися зі зібраним ілюстративним матеріалом (різноманітні документи, фотографії тощо) щодо становлення та розвитку навчального закладу в цілому та його факультетів і підрозділів зокрема. Так, до уваги екскурсантів була представлена експозиція, що складається із 6 розділів: «Луцький загальнотехнічний факультет (1966-1974 рр.)», «Луцька філія Львівського ордена Леніна політехнічного інституту імені Ленінського комсомолу (1975-1990 рр.)», «Луцький індустріальний інститут (1991-1996 рр.)», «Луцький державний технічний університет (1997-2007 рр.)», «Луцький національний технічний університет (2008-2013 рр.)» і «Міжнародне співробітництво Луцького національного технічного університету».

 

Також екскурсовод ознайомила гостей з науково-дослідною роботою викладачів та студентства, з результатами міжнародної співпраці ВНЗ з провідними європейськими навчальними закладами.

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів