Обґрунтування технічних та якісних характеристик по предмету закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Робіт по капітальному ремонту (термомодернізації) головного корпусу Луцького НТУ

на вул. Львівська,75 у м. Луцьку Волинської області

 розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:  Луцький національний технічний університет, що розташований за адресою м. Луцьк, вул. Львівська, буд. 75, код ЄДРПОУ 05477296, заклад вищої освіти.

Замовник здійснює закупівлю для  підвищення енергоефективності головного корпусу Луцького НТУ.  В рамках  термомодернізації заплановано провести комплекс робіт з технічного переоснащення будівлі, мета якого полягає в зменшенні споживання енергії при забезпеченні достатнього комфорту (утеплення фундаменту, стін, даху,  часткова заміна віконних рам, які не відповідають нормам термомодернізації). Проведення робіт дозволить зменшити витрати на комунальні платежі, суттєво осучаснити зовнішній вигляд закладу вищої освіти та підвищити комфорт перебування працівників та студентів у бюджетній установі. 

Будівля (головний корпус Луцького НТУ) здана в експлуатацію у 1975 році.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником  та назва відповідного класифікатора предмета закупівлі:

Капітальний ремонт (термомодернізація) головного корпусу Луцького НТУ на вул. Львівська,75 у м. Луцьку Волинської області (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2021-07-27-007731-b

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 15 107 738.00 грн., розрахована  на основі зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва (кошторисна документація)

Розмір бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений на підставі розробленої проектно-кошторисної документації та складає 15 107 738.00 грн. з ПДВ (п'ятнадцять мільйонів сто сім тисяч сімсот тридцять вісім гривень 00 копійок)

Сума бюджетних асигнувань на 2021 рік становить 2 000 000,00 грн. з ПДВ (два мільйон гривень 00 копійок), передбачена кошторисом та річним планом закупівель закупівлі на 2021 рік

Обґрунтування технічних характеристик.

Технічні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно- кошторисної документації.

 

Термін постачання - з дати укладання договору по 31.12.2023 р.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є роботи по капітальному ремонту (термомодернізації) головного корпусу Луцького НТУ на вул. Львівська,75 у м. Луцьку Волинської області