Обґрунтування технічних та якісних характеристик по предмету закупівлі Роботи - «Капітальний ремонт благоустрою території Луцького НТУ на вул. Львівській, 75 у м. Луцьку Волинської області»

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Робіт по капітальному ремонту благоустрою території Луцького НТУ на вул. Львівській, 75 у м. Луцьку

 Волинської області

 

 розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:  Луцький національний технічний університет, що розташований за адресою м. Луцьк, вул. Львівська, буд. 75, код ЄДРПОУ 05477296, заклад вищої освіти.

Замовник здійснює закупівлю з метою проведення робіт по благоустрою прилеглої до власної будівлі території, надаючи їй більш привабливий зовнішній вигляд. В рамках  благоустрою території Луцького НТУ заплановано облаштування тротуарів, під'їзних шляхів, клумб, газонів, зовнішнього освітлення, озеленення прибудинкової території (посадка дерев, кущів тощо). Проведення благоустрою дозволить покращити зовнішній стан прилеглої території біля будівлі університету, а також підвищить естетичну привабливість будівлі та території в цілому, дасть можливість привести територію будівлі університету в естетично привабливий вигляд.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником  та назва відповідного класифікатора предмета закупівлі:

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2021-07-27-010508-b

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 8 564 396.00 грн. з ПДВ, розрахована  на основі зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва (кошторисна документація)

Розмір бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений на підставі розробленої проектно-кошторисної документації та складає 8 564 396.00 грн. з ПДВ (вісім мільйонів п’ятсот шістдесят чотири тисячі триста дев’яносто шість гривень 00 копійок)

Сума бюджетних асигнувань на 2021 рік становить 1000000,00 грн. з ПДВ (один мільйон гривень 00 копійок)

 

Обґрунтування технічних характеристик.

Технічні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно- кошторисної документації.

 

Термін постачання - з дати укладання договору по 31.12.2023 р.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є роботи по капітальному ремонту благоустрою території Луцького НТУ на вул. Львівській, 75 у м. Луцьку Волинської області