РОЗРОБКИ КАФЕДРИ

 РОЗРОБКИ КАФЕДРИ

 Спіральний сепаратор призначений для сепарування сипких матеріалів    на фракції чи розділення їх сумішей на компоненти за розмірами або формою.   Може бути застосований у харчовій та переробній галузях промисловості.

  

   

   Гравітаційний змішувач призначений для змішування сипких матеріалів (зерна, насіння, круп та іншої сипкої сировини або готових продуктів) у харчовій, переробній та інших галузях промисловості.

    

             Сепаратор ножичного типу призначений для сепарування сипких матеріалів на фракції чи розділення їх сумішей на компоненти за розмірами або формою. Може бути застосований для сепарування зернових сумішей, насіння,   круп та сировини і готових продуктів у харчовій та переробній галузях промисловості.   

   

  

   Спосіб безперервного порційного змішування сипких матеріалів, що забезпечує рівномірний розподіл компонентів за об’ємом суміші. Може бути застосований у харчовій, переробній та інших галузях промисловості.


 

Розроблено технологію виробництва багатошарових чипсів, яка дозволяє отримати продукт із різними комбінаціями овочево-фруктової сировини та насіння різних культур, що не містить штучних добавок та має смак і корисні властивості сушеної сировини, яка використовується для його виробництва. Режими виробництва багатошарових чипсів сприяють збереженню корисних речовин, які містяться в сировині.

 


 

Розроблено нонміксинговий спосіб формування суміші сипких матеріалів, який доцільно використовувати для формування сумішей із співвідношенням компонентів 1:10 та більшим, в яких необхідно забезпечити точний вміст (мікродозу) певного компонента в порції готової суміші невеликого об’єму, перевищення якого недопустиме, оскільки значна концентрація компонента може зумовити небезпечність готової продукції, а недостатня концентрація – може зробити продукцію неефективною.