Склад наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Луцького НТУ

СКЛАД

Наукового товариства  студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Луцького НТУ

 

Поліщук Микола Миколайович

Голова наукового товариства

Ткачук Анатолій Анатолійович

Заступник голови

Мазилюк Павло Вікторович

Голова технічної секції

Косінський Петро Миколайович

Голова соціогуманітарної секції

Викладачі

 

Лютак Олена Миколаївна

Д.т.н.

Ткачук Валентина Віталіївна

Д.т.н.

Абрамова Ірина Олександрівна

К.е.н

Бондарчук Юлія Сергіївна

К.мист.

Боярська Інна Володимирівна

К.т.н.

Гаврилюк Ольга Олександрівна

К.е.н

Гапончук Олена Миколаївна

К.т.н.

Гринюк Сергій Васильович

 

Дащук Юлія Євгеніївна

К.е.н

Дубицький Олександр Сергійович

К.т.н.

Зеленко Оксана Михайлівна

К.е.н.

Костючко Сергій Миколайович

К.т.н.

Купира Мирослава Іванівна

К.е.н

Лук'янчук Юрій Анатолійович

К.т.н.

Марчук Ірина Вікторівна

К.т.н.

Мельничук Юлія Євгеніївна

К.п.н

Полянська Тетяна Олександрівна

К.е.н

Саварин Павло Вікторович

К.п.н.

Сидорук Світлана Володимирівна

К.е.н

Сіваковська Олена Миколаївна

К.т.н.

Шейко Юлія Олександрівна

К.е.н

Шимчук Юрій Петрович

 

Аспіранти:

 

Альбота Дмитро Сергійович

 

Богач Костянтин Борисович

 

Богдан Святослав Вячеславович

 

Бондарук Христина Валентинівна

 

Бурбан Олександр  Вікторович

 

Буснюк Віталій Васильович

 

Гульчук Юрій Миколайович

 

Гусєв Віктор Андрійович

 

Демидович Андрій Сергійович

 

Демчук Андрій Олексійович

 

Заїка Олександр Миколайович

 

Зімич Руслан Володимирович

 

Карпюк Віталій Олегович

 

Карпюк Ірина Віталіївна

 

Климовець Олександр Богданович

 

Ковальчук Олександр Віталійович

 

Кононенко Андрій Сергійович

 

Ляшенко Олександр Сергійович

 

Мелесь Павло Петрович

 

Микитюк Роман Петрович

 

Михалюк Юрій Васильович

 

Назарук Вадим Володимирович

 

Ольховський Василь Олександрович

 

Орловський Іван Віталійович

 

Паращук Назарій Миколайович

 

Подолян Дарія Вікторівна

 

Потейчук Михайло Іванович

 

Рудяк Олександр Юрійович

 

Савчук Ілля Олександрович

 

Салівончик Ірина Миколаївна

 

Сачковська Людмила Олександрівна

 

Свіржевський Костянтин Миколайович

 

Третяк Олена Олегівна

 

Третяк Тетяна Володимирівна

 

Трохимчук Іванна Михайлівна

 

Цизь Андрій Ігорович

 

Шегинський Володимир Олегович

 

Яремчук Іван Павлович

 

Ярмолюк Сергій Володимирович

 

Ярошевич Ольга Миколаївна

 

Магістри:

 

Гаврилюк Роксолана Романівна

 

Заболотна Владислава Олегівна

 

Іванців Ольга Василівна

 

Свіржевський Костянтин Миколайович

 

Трохимчук Іванна Михайлівна

 

Здобувачі ступеня бакалавра:

 

Береза Вікторія Ігорівна

 

Веркова Євгенія Андріївна

 

Давиденко Віктор Володимирович

 

Клімук Софія Вікторівна

 

Кльоц Яна Миколаївна

 

Кушнір Анастасія Олександрівна

 

Нагурна Софія Сергіївна

 

Поплавський Ярослав Сергійович

 

Репетюк Ольга Володимирівна

 

Саржан Юлія Олександпівна

 

Свирид Юлія Андріївна

 

Урбан Дарина Валентинівна

 

Федас Дмитро Віталійович

 

Фенюк Арсен Сергійович

 

Шах Даніела Тарасівна

 

Шумик Юлія Анатолівна